Gilla oss på facebook

Kontakta oss!

Mail: info@alertab.se eller personlig mailadress

Du kan också fylla i formuläret här bredvid

Ulla Areskoug

Företagssköterska

Mobil: 070 - 682 00 47
ulla@alertab.se

Elisabeth Bohm

Företagssköterska

Mobil: 070- 682 01 37
elisabeth@alertab.se

Anders Drejare

Företagsläkare

Ring någon av sköterskorna för kontakt eller skicka mail på nedanstående adress

anders@alertab.se

Martha Ek Gyllow

Företagssköterska

Mobil: 070 - 682 02 16
martha@alertab.se

Ingalill Nyberg

Miljö/administration

Mobil: 070-326 97 77
ingalill@alertab.se

Margareta Sund

Fysioterapeut

Mobil: 070-682 02 63
margareta@alertab.se

Roger Olsson

Yrkeshygieniker

Mobil: 070-348 88 82
roger@alertab.se

Per Hellbom

Arbetsmiljöingenjör

Mobil: 070-556 31 93
per@alertab.se

Johanna Danell

Arbetsmiljöingenjör

Mobil: 070-539 96 55
johanna@alertab.se

Ursula Lork

Psykolog

Ring någon av sköterskorna för kontakt eller skicka mail på nedanstående adress

info@alertab.se

Paula Jonsson

Psykolog

Ring någon av sköterskorna för kontakt eller skicka mail på nedanstående adress

paula@alertab.se
Namn:
E-post:
Ämne:
Meddelande: